مرور : غذای فرنگی

غذای فرنگی طرز تهیه ناگت مرغ خانگی
0

ناگت مرغ یکی از انواع غذهای ملل خوشمزه و مقوی است که می توانید آن را با سینه و یا ران مرغ طبخ کنید در ادامه مطلب همراه ما باشید تا طرز تهیه ناگت مرغ را به همراه نکاتی برای ایجاد طعم ایده آل به شما عزیزان آموزش دهیم.

غذای فرنگی طرز تهیه پیتزا مخلوط خانگی
0

پیتزا مخلوط یکی از انواع پیتزاهای معروف و پرطرفدار در جهان است. همانطور که می دانید پیتزا یک غذای ایتالیایی است و جالب است بدانید پیتزا مخلوط تقریبا در هر کشوری با مواد متفاوتی تهیه می شود. مواد اصلی پیتزا مخلوط کالباس ، سس کچاپ و پنیر پیتزا هستند. با طرز تهیه پیتزا مخلوط با سیروان همراه باشید.

غذای فرنگی طرز تهیه انوع فینگر فود
0

فینگر فود ها به دلیل راحتی در خوردن، تنوع و زیبایی ظاهری که دارند مورد استقبال گسترده‌ای قرارگرفته‌اند و اکثر افراد ترجیح می‌دهند که با انواع فینگر فود، از مهمانان خود پذیرایی کنند. فینگر فود ها مدل‌های گوناگونی دارند. در این مقاله علاوه بر معرفی انواع فینگر فود، طرز تهیه انواع فینگر فود هارا برای شما بیان میکنیم. با سیروان همراه باشید.

غذای فرنگی
0

ناگت مرغ یکی از انواع پیش غذا های خوشمزه و خوش طعم است که پخت آن نیاز به زمان زیادی ندارد و امروزه طرفدارانی دارد. در این مطلب با بهترین طرز تهیه ناگت مرغ آشنا خواهید شد تا این غذای لذیذ و محبوب را به راحتی در منزلتان تهیه نمایید.

1 2 3 5