مرور : کیک و شیرینی

انواع کیک طرز تهیه کیک تولد خانگی
0

مهم‌ترین چیز در جشن تولد، البته شاید بعد از هدیه‌ها، کیک تولد است. می‌توانید با خریدن کیک از شیرینی‌فروشی کار خود را راحت کنید، اما اگر وقت بگذارید و یک کیک تولد خانگی بپزید، بهترین هدیه را به کسی که دوستش دارید داده‌اید. کیک تولدی که خودتان پخته باشید، هرقدر هم ساده باشد، برای صاحب تولد ارزشی دارد که بزرگ‌ترین و رنگارنگ‌ترین کیک‌ها از بهترین و گران‌ترین شیرینی‌فروشی‌ها هم ندارند. طرز تهیه کیک تولد ساده اسفنجی چندان هم سخت نیست.

کیک و شیرینی طرز تهیه کیک خامه ای خانگی
0

درست کردن کیک خانگی با موادی ساده و در دسترس برای همگان امکان‌پذیر است. کافی است فقط مقداری آرد، کره، شکر و بیکینگ‌پودر برای کیک و یک دستگاه همزن برقی ساده و فر هم برای وسایل پخت داشته باشید. طرز تهیه کیک خامه ای نه تنها آسان است بلکه بسیار لذت بخش‌تر از خرید کیک قنادی است، چون می‌دانید چه چیزی در آن ریخته شده و همه چیز مطابق خواسته شماست.

کیک و شیرینی طرز تهیه شیرینی نارگیلی نرم و خوشمزه
0

شیرینی نارگیلی یکی از انواع شیرینی های خوشمزه و مجلسی ایرانی است که در بعضی از مناطق با نام نان نارگیلی هم شناخته می شود. شیرینی نارگیلی از نظر ظاهری شباهت زیادی به شیرینی گردویی دارد البته رنگ این دو شیرینی متفاوت است. در ادامه با مجله آشپزی سیروان همراه باشید تا طرز تهیه شیرینی نارگیلی نرم و بسیار خوشمزه را برای شما بیان کنیم.

کیک و شیرینی
0

سریع ترین طرز تهیه پیراشکی کرم دار در منزل با دستورالعمل ساده و مرحله به مرحله در این جا برای شما آموزش داده شده است. با دقت در نکات ارایه شده پیراشکی کرم دار را همانند پیراشکی های موجود در قنادی و فروشگاه ها، آماده کنید.

کیک و شیرینی طرز تهیه کیک توت فرنگی خوش پخت خانگی
0

توت فرنگی میوه ای بسیار خوش رنگ و خوش عطر  در فصل بهار و تابستان است که می توان از آن انواع کیک، دسر و شربت را تهیه کرد. طرز تهیه کیک توت فرنگی بسیار راحت است. جهت تهیه کیک خانگی و خوشمزه توت فرنگی با ما همراه باشید.

کیک و شیرینی طرز تهیه پنکیک موزی
0

پنکیک ها از جمله میان وعده های خوشمزه و محبوبی هستند که علاوه بر صبحانه می توانید در طول روز نیز از آن ها استفاده کنید. روش های مختلفی برای پخت پنکیک ها وجود دارد در این مطلب شما با طرز تهیه پنکیک موزی آشنا می شوید که از بهترین میان وعده هاست وبا سلیقه همگان یکسان است.