سفره آرایی میز شام جدید با انواع تزیینات زیبا و متفاوت

1

تزیین و سفره آرایی میز شام یکی از بااهمیت ترین مسائل مربوط به پذیرایی از مهمان است که در این مطلب سعی نموده ایم با گردآوری مدل های جدید و متنوع انواع تزیینات و سفره آرایی ها، شما را با جدیدترین طرح ها آشنا نموده و ایده هایی جالب در جهت سفره آرایی های زیبا و شیک ارائه دهیم که این مدل ها نقش مهمی در تزیین میز شام دارند. تا پایان با این تصاویر و مدل های زیبا و جذاب همراه ما باشید.

جدیدترین مدل های سفره آرایی میز شام با طرح های زیبا :

مشاهده مدل های متنوع سفره آرایی میز شام و همچنین آشنایی با اصول اولیه سفره آرایی کمک می کند به بهترین و راحت ترین شکل تزیینات میز غذا را انجام دهید. اولین نکته که باید مورد توجه قرار گیرد، میزان رسمی بودن مهمانی است. اینکه تا چه حد مهمانی شما رسمی و یا خودمانی است تعیین می کند میز شام را چگونه بچینید و چه تزییناتی داشته باشید. بعد از تعیین الگوی مورد نظر برای سفره آرایی، ابتدا رومیزی مناسبی را روی میز قرار داده سپس ظروف موردنیاز را روی آن بچینید. توجه داشته باشید که نوع چیدمان وسایل و ظروف از اهمیت بسیاری برخوردار است و بهتر است به گونه ایی آنها را قرار دهید که برای هر فرد به ست کامل وسایل در دسترس باشد. از دیگر موارد مهم برای چیدمان میز استفاده از دستمال سفره در کنار بشقاب ها است. در ادامه چند نمونه از چیدمان ظروف روی میز را مشاهده می فرمایید که ایده های جالب و قابل توجهی در زمینه سفره آرایی به حساب می آیند.

سفره آرایی میز غذاتزیین میز شامسفره آرایی میز غذاسفره آرایی جدیدسفره آرایی جدید

یکی دیگر از موارد با اهمیت و مهم برای تزیین میز غذا، استفاده از وسایل تزیینی روی میز است. اغلب از انواع شمع، گلدان گل و اینگونه وسایل برای تزیین میز استفاده می کنیم که در این انتخاب باید به هماهنگی و ست شدن وسایل روی میز با تزیینات توجه فرمایید. همانگونه که در تصاویر ملاحظه می فرمایید انتخاب تزیینات مناسب نقش مهمی در سفره آرایی میز شام دارند.

سفره آرایی میز شامتزیین میز شامسفره آراییتزیین میز شامتزیین میز غذا

تزییناتی که تا این مرحله انجام داده اید مربوط به چیدن میز شام است، اما آنچه در ادامه کار از اهمیت فراوانی برخوردار است تزیین غذا های تهیه شده برای مهمانی و چیدن مناسب و زیبای آنها بر روی میز شام است. سعی کنید با استفاده از ایده های خلاقانه و جالب به تزیین برنج و خورش، تزیین دسر و پیش غذا و تزیینات همه غذاهای موجود بپردازید و بعد از آن غذاهای تزیین شده را به بهترین شکل روی میزی که از قبل تزیین نموده اید بچینید.

چیدمان میز شام جدیدتزیین میز شامتزیین جدید میز شامسفره آرایی میز شامتزیین میز شام جدید و شیک

تصاویری که در ادامه ملاحظه می فرمایید مربوط به سفره آرایی میز شام و تزیین غذا برای مهمانی های رسمی است که با الگوبرداری از این مدل های شیک و زیبا می توانید بهترین تزیینات را داشته باشید.

سفره آرایی جدید شامتزیین شام مهمانی جدیدتزیین میز غذاتزیین شام مجلسیتزیین سفره شامسفره آراییسفره آرایی میز شام

با طرح های جدید و متنوع انواع سفره آرایی میز شام آشنا شدید، امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل های زیبا بهترین تزیینات را داشته باشید. همچنین می توانید با مراجعه به بخش سفره آرایی از مدل ها و طرح های متنوع دیگر دیدن فرمایید.

اشتراک گذاری

1 دیدگاه

یک نظر دهید