تزیین فرنی جدید و خلاقانه برای انواع سلیقه ها

0

ایده های جدید و زیبا برای تزیین فرنی به همراه معرفی مدل های زیبا و متنوع تزیین روی فرنی با دارچین و دیگر مواد خوراکی مناسب را در این مطلب گردآوری نموده ایم که در ادامه ضمن مشاهده آنها با جدیدترین روش ها و ایده ها برای تزیین روی فرنی آشنا می شوید. تا پایان با این مجموعه عکس و تزیینات زیبا و متنوع فرنی همراه ما باشید و از طرح های ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

عکس های تزیین فرنی مجلسی و زیبا با ایده های خلاقانه :

فرنی یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدارترین خوراکی هاست که اغلب به عنوان دسر مورد استفاده قرار می گیرد. تزیین روی فرنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است که نشان دهنده هنر و سلیقه شماست. در ادامه با چگونگی تزیین زیبای فرنی و همچنین ایده های جدید در این رابطه آشنا می شوید.

تزیین فرنی با دارچین

فرنی با شیر و آردبرنج تهیه می گردد که هر دو از نظر طب سنتی دارای طبع سرد می باشند به همین دلیل می توان گفت فرنی نیز سرد است و  از گذشته با دارچین سرو می شده است تا به طبع متعادل برسد. بر همین اساس رایج ترین ماده خوراکی برای تزیین روی فرنی دارچین است که علاوه بر زیبای بخشیدن به آن، به بهبود طعم و همچنین خاصیت آن می افزاید. برای انجام اینگونه تزیینات همانطور که در بخش تزیین شله زرد ذکر نمودیم می توانید از شابلون های مختلف استفاده نمایید. نمونه های زیر ایده های جالبی در این زمینه می باشند.

تزیین جدید فرنیفرنی مجلسیتزیین ساده فرنیتزیین زیبای فرنیتزیین ظرف فرنیتزیین جدید فرنی

تزیین فرنی قالبی

استفاده از قالب برای انواع دسر و ژله ها امری پسندیده و جالب است که به زیبایی بیشتر آن و همچنین سرو آن کمک میکند. تهیه فرنی قالبی نیز از این امر مستثنا نیست و اغلب خانم های باسلیقه و کدبانو سعی دارند با این روش پذیرایی شیک و زیبایی داشته باشند. تصاویر زیر می توانند ایده جالبی برای تزیین روی فرنی قالبی باشند.

تزیین جدید فرنیفرنی قالبیمدل فرنی قالبیتزیینات ظرف فرنی قالبیفرنی قالبی جدیدتزیین زیبای فرنی

تزیین ساده فرنی

ایده های متنوعی برای تزیین ظرف فرنی وجود دارد که می توایند با به کارگیری آنها زیباترین تزیینات فرنی را برای مهمانی های مختلف داشته باشید. برای انجام این تزیینات علاوه بر دارچین می توانید از خلال پسته، گلبرگ های گل محمدی خشک شده، زعفران، خلال بادام و پودر نارگیل نیز استفاده نمایید. عکس های زیر نمونه های زیبایی از انواع تزیین فرنی ساده را نشان می دهد که به عنوان الگوی تزیینات می توانید از آنها استفاده نمایید.

تزیین فرنیتزیین زیبای فرنیتزیین زیبای فرنیتزیین فرنیتزیین جدید فرنیتزیین فرنی جدیدتزیین جدید فرنیتزیین شیر برنج و فرنیمدل تزیینات فرنی

جدیدترین و زیباترین مدل های تزیین فرنی را در این مطلب ارائه دادیم، امیدواریم با الگوبرداری از این مدل های زیبا و ایده گرفتن از طرح های اجرا شده بتوانید به تزیینات دلخواه برای پذیرایی از مهمان ها دست یابید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به تزیین دسر از دیگر طرح ها و ایده ها در جهت تزیینات مختلف دیدن فرمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید