مرور : غذای ایرانی

غذای ایرانی طرز تهیه مرغ شکم پر مجلسی
0

در ایران هم مرغ شکم پر همیشه یک غذای مجلسی و پرزرق‌وبرق بوده که در مراسم خاص تهیه می‌شده. برای تهیه مرغ شکم پر از انواع سبزی و آلو داخل شکم مرغ استفاده می‌کنند و آن را در فر یا داخل قابلمه می‌پزند. در این بین مرغ شکم پر گیلانی و مازندرانی هم بسیار محبوب هستند که با رب آلوچه و رب انار مزه‌دار می‌شوند و ترش‌تر از مرغ شکم پر مجلسی هستند. در ادامه با آموزش طرز تهیه مرغ شکم پر همراه سیروان باشید.

غذای ایرانی طرز تهیه چلوگوشت مجلسی
0

چلو گوشت یکی از غذاهای سنتی و قدیمی ایرانی است که در میان ایرانیان طرفداران بسیار زیادی دارد. این غذای خوشمزه را به صورت مرسوم با گوشت گوسفندی می پزند. چلوگوشت از غذاهای مجلسی هم محسوب می شود و در مراسم های مهم هم از آن استفاده می شود. در ادامه این مطلب از مجله اشپزی سیروان میخواهیم طرز تهیه چلوگوشت مجلسی و بسیار خوشمزه را برای شما همراهان گرامی بیان کنیم، همراه ما باشید.

غذای ایرانی
0

اکبر جوجه یکی از انواع غذاهای پر طرفدار و خوشمزه ایرانی است که اصالت آن متعلق به شهرستان گلوگاه یکی از شهرستان های شرقی استان مازندران می باشد. در ادامه همراه سیروان با آموزش طرز تهیه اکبرجوجه اصل گلوگاه باشید.

غذای ایرانی طرز تهیه کشک کدوی خوش مزه
0

کشک کدو غذایی کرمانی است که با طعمی متفاوت و خواصی فراوان میتواند یک وعده غذایی مناسب به حساب آید. امیدواریم از آموزش طرز تهیه کشک کدو نهایت لذت را ببرید.

غذای ایرانی دستور پخت عدسی خوش مزه
0

عدسی غذای خوش مزه ای است که می توان آن را در میان وعده ها یا و عده های غذایی صبحانه، ناهار یا شام استفاده کنیم. در این مطلب آموزش طرز تهیه عدسی را همراه با نکاتی برای خوش مزه تر شدن آن، برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

غذای ایرانی طرز تهیه آش دندونی
0

آش دندونی از آش های سنتی خوشمزه ای است که هنگام دندان در آوردن بچه و برای به سلامت بیرون آمدن باقی دندان های کودک، تدارک تهیه آش دندونی را می بینند، امروز طرز تهیه آش دندونی با روشی متفاوت و مرحله به مرحله تقدیم شما می کنیم.

1 2 3 6