مرور : دسرها

دسرها طرز تهیه حلوا زعفرانی
0

حلوا یکی از قدیمی ترین و پر طرفدارترین دسرهای سنتی ایران است. البته به مرور زمان دیگر از حلوا به عنوان دسر یا غذا استفاده نمی شود و حلوای آرد گندم بیشتر برای مراسم های مذهبی مثل مراسم ختم مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب از مجله آشپزی سیروان میخواهیم طرز تهیه حلوا زعفرانی را برای شما بیان کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

دسرها طرز تهیه بستنی سنتی خانگی
0

شما با صرف زمان و کمی صبور می‌توانید به راحتی این بستنی خوشمزه را در منزل تهیه کرده و از آن لذت ببرید. در این مطلب از مجله آشپزی سیروان میخواهیم طرز تهیه بستنی سنتی بسیار خوشمزه با روشی ساده را برای شما همراهان بیان کنیم.

دسرها آموزش طرز تهیه ژله با شیر
0

ژله یکی از پرطرفدارترین دسرهااست و کمتر کسی آن را دوست ندارد. این دسر انواع متنوعی دارد که ژله با شیر یکی از آن‌ها است. این دسر مقوی و خوش‌مزه را می‌توانید به‌راحتی در منزل تهیه و نوش جان کنید. برای دیدن آموزش طرز تهیه ژله با شیر، با مجله سیروان همراه باشید.

دسرها طرز تهیه ژله خرده شیشه با روش های مختلف
0

برای درست کردن ژله خرده شیشه و یا موزاییکی دو روش وجود دارد یکی ژله خرده شیشه با زمینه سفید که با بستنی و یا شیر درست میشود و یکی ژله خرده شیشه با زمینه شفاف که با ژله آلوئورا درست میشود ما در این مطلب ژله خرده شیشه با زمینه سفید را به شما آموزش می دهیم که زیبایی خاصی دارد. ما در ادامه این مطلب در سیوران قصد داریم دو روش برای طرز تهیه ژله خرده شیشه ر برای شما بیان کنیم. با ما همراه باشید.

1 2 3 5