ایده های تزیین سیب و انواع میوه آرایی جدید با سیب

3

مدل های زیبا و جدید تزیین سیب با روش های مختلف و ایده هایی متنوع و جذاب برای میوه آرایی با سیب را در این مطلب گردآوری نموده ایم که با مشاهده آنها با نحوه صحیح حکاکی روی سیب و تزیینات آن آشنا می شوید که با استفاده از آن می توانید میوه آرایی های مختلف و زیبایی را انجام دهید. در ادامه با مشاهده این مدل های شیک و زیبا همراه ما باشید.

مدل های جدید تزیین سیب و حکاکی روی سیب :

ایده های متنوع و جالبی برای تزیین سیب وجود دارد که با به کارگیری آنها می توانید زیباترین میوه آرایی را داشته باشید. برای انجام اینگونه تزیینات اغلب از سیب قرمز استفاده میشود تا بعد از برش خوردن به صورت دو رنگ درآید و زیبایی و جلوه بهتری داشته باشد. البته همه این تزیینات را می توانید بر روی سیب زرد و سبز نیز انجام دهید اما همانگونه که مشاهده خواهید نمود سیب سرخ زیبایی بیشتری خواهد داشت. نمونه هایی که در ادامه مشاهده می فرمایید طرح های ساده و تزیین میوه سیب می باشند که به راحتی انجام می گیرند.

میوه آرایی با سیبتزیین ساده سیبتزیین جدید سیبتزیین زیبای سیبمیوه آرایی سیب

حکاکی روی سیب :

یکی از زیباترین و جذاب ترین تزیینات و میوه آرایی ها، حکاکی است که زیبایی و جلوه خاصی به میوه می بخشد. سیب نیز از این قاعده مستثنا نیست و با حکاکی روی سیب، می توانید زیبایی آن را چندین برابر کنید. توجه داشته باشید که برای حکاکی روی سیب نیز مثل دیگر میوه ها از جمله هندوانه و طالبی که اغلب حکاکی روی آنها انجام می گیرد، از جاقوی تیز استفاده کنید و همچنین برای جلوگیری از تغییر رنگ سیب بعد از برش خوردن با استفاده از پنبه کمی آبلیمو به سطح آن بزنید. تصاویری که در ادامه مشاهده می فرمایید نمونه هایی از انواع حکاکی روی سیب است که هر کدام می توانند ایده جالبی برای میوه آرایی شما باشند.

حکاکی روی سیبتزیین سیب قرمزتزیین جدید و زیبای سیبحکاکی روی سیب قرمزتزیین سیبتزیین جدید سیبتزیین زیبای سیب

تزیین سیب با ایده های جدید :

در این بخش جدیدترین و زیباترین مدل های تزیین سیب و همچنین میوه آرایی های مختلف با سیب را مشاهده می فرمایید که هر یک زیبایی بی نظیری دارند و با ایده گرفتن از این طرح های زیبا و متنوع می توانید بهترین تزیینات را انجام دهید. توجه داشته باشید در صورتی که سیب ها را به شکل گل تزیین نمودید، می توانید از خیار و یا سیب سبز برای برگ گلها استفاده کنید و از این طریق زیبایی تزیینات خود را بیشتر نمایید.

تزیین جدید سیبمیوه آرایی سیبتزیین جدید سیبتزیین زیبای سیبتزیین زیبای سیبحکاکی روی سیبتزیین جدید سیب درختیمیوه آرایی با سیب

با مدل های مختلف میوه آرایی با سیب و همچنین تزیین سیب به شکل های مختلف آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از این طرح های زیبا بتوانید بهترین میوه آرایی ها را برای مهمانی ها و مراسم مختلف داشته باشید.

اشتراک گذاری

3 دیدگاه

یک نظر دهید