تزیین خیار جدید و زیبا با ۴ روش ساده و جذاب

4

جدیدترین مدل های زیبا و شیک تزیین خیار با ایده های جالب و متنوع برای تزیین سالاد و ماست به همراه آموزش مرحله به مرحله و تصویری تزیین و دیزاین خیار با طرح های زیبا و جذاب را در این مطلب گردآوری نموده ایم که با مشاهده و به کارگیری آنها می توایند زیباترین و جذاب ترین تزیینات را داشته باشید. در ادامه با این آموزش زیبا و عکس های تزیینات مختلف همراه ما باشید.

آموزش تصویری تزیین خیار با طرح های متنوع و زیبا :

تزیین خیار کاربردهای زیادی در تزیین سالاد و همچنین تزیین ماست دارد، البته از خیار تزیین شده در اغلب میوه آرایی ها و تزیین میوه برای مناسبت های مختلف نیز استفاده می شود که همنطور که گفتیم در این مطلب قصد داریم به چگونگی انجام اینگونه تزیینات بپردازیم و معرفی مدل های متنوع آن بپردازیم.

ساخت گل با خیار

تزیین خیار به شکل گل رز

این نوع تزیین کاربردهای زیادی دارد و می توانید از گل رز ساخته شده با خیار برای دورچین بشقاب غذا، تزیین انواع سالاد و غذاهای مختلف استفاده نمایید. برای این کار نیاز به یک پوست کن دارید تا با به کارگیری آن برش های باریک و ظریفی از خیار ایجاد نمایید و سپس با پیچیدن آنها به هم فرم اصلی گل رز را تشکیل دهید. در این بخش تصاویر مرحله به مرحله ساخت گل رز با خیار را ملاحظه می فرمایید.

دیزاین خیارمدل تزیین جدید خیارمیوه آرایی خیارعکس خیار تزیین شدهساخت گل رز با خیارمدل تزیینات خیار مجلسیتزیین خیار

برش زدن خیار به شکل گل ساده

یکی از ساده ترین روش ها برای تزیین خیار ایجاد برش هایی به صورت هفت و هشت روی خیار است که بعد از قرار گرفتن در آب، تبدیل به گل زیبایی می شود. برای این کار بهتر است خیارهای برش زده را به مدت یک یا دو ساعت داخل آب سرد قرار دهید تا فرم کلی آن تغییر کند و بعد از گل ساخته شده با خیار در تزیینات مختلف استفاده نمایید.

تزیین زیبای خیاربرش خیار جدیدساخت گل با خیارتزیین خیارسالادیتزیینات و دیزاین خیار

تزیین حلقه ایی خیار

خیار صاف و یکدستی را انتخاب نمایید و روی آن شیار ایجاد کنید تا به صورتی دالبری درآید، سپس خیار را حلقه حلقه کنید و از آن برای تزیینات مختلف استفاده نمایید. می توانید تمام خیارهای موجود در سالاد را با این روش تهیه نمایید و زیبایی خاص و ویژه ایی به سالاد ببخشید.

تزیین جدید خیارمیوه آراییتزیین ساده خیارعکس میوه آرایی خیارمیوه آرایی خیار

دیزاین خیار به شکل برگ برای تزیینات

برای تهیه برگ با خیار بهتر است خیار نسبتا درشتی انتخاب نمایید و تکه ایی از آن رابه فرم کلی برگی که مدنظر دارید درآورید سپس آن را به کمک چاقو صاف و یکدشت نموده و با استفاده از هنر حکاکی طرح و برش ها را روی آن ایجاد نمایید. به این صورت برگ هایی با ابعاد مختلف دارید که هر یک می توانند نقش مهمی در تزیینات شما داشته باشند. در ادامه روش صحیح برش زدن و همچنین یک نمونه از کاربردهای این سبک تزیینات را ملاحظه می فرمایید.

تزیین آسان خیارآموزش تزیین میوه خیارتزیین میوهمدل تزیین روی خیاردیزاین خیار مجلسیتزیینات جدید و شیک خیارتزیین خیار بریا سالاد

مدل های متنوع و زیبای تزیین خیار را مشاهده نمودید و با چگونگی برش زدن خیار و تزیین آن با شکل های مختلف آشنا شدید، امیدواریم با استفاده از این ایده های جالب بتوانید زیباترین میوه آرایی و تزیینات مختلف را داشته باشید.

اشتراک گذاری

4 دیدگاه

یک نظر دهید