تزیین سوپ جدید و زیبا برای مجالس و مهمانی های ایرانی

0

مدل های شیک و زیبای تزیین سوپ های مختلف برای مهمانی ها و مجالس را در این مطلب گردآوری نموده ایم که با مشاهده این تصاویر و مدل های زیبا و جذاب می توانید انواع سوپ هایی را که در منزل می پزید تزیین نمایید و بهترین پذیرایی را با این پیش غذای تزیین شده زیبا و شیک داشته باشید. در ادامه با مشاهده این مجموعه تصاویر و عکس های زیبا و تزیینات منحصر به فرد و شیک همراه ما باشید.

ایده های خلاقانه و زیبا برای تزیین سوپ مجلسی :

 همانطور که ذکر شد، در این مطلب قصد داریم به معرفی روش های جدید و متنوع برای تزیین سوپ های مختلف بپردازیم. سوپ جو و سوپ شیر دو نوع سوپ خوشمزه و عالی می باشند که اغلب برای مهمانی های مختلف سرو می گردد. به همین اساس در ادامه سعی داریم  به معرفی جدید ترین طرح ها و مدل های تزیین این دو نوع سوپ بپردازیم.

تزیین سوپ جو :

سوپ جو در کشورهای مختلف با روش های گوناگونی تهیه می شود، در این ایران در زمان طبخ این غذا مقداری رب نیز به آن اضافه می شود و رنگ این نوع سوپ از حالت بی رنگی یا سبز بودن به سمت رنگ قرمز می رود به همین دلیل برای تزیین روی آن بهتر است از مواد خوراکی استفاده شود که جلوه زیبایی به ظرف غذا ببخشند.جذاب ترین ایده تزیین ظرف سوپ جو با سبزیجات خشک شده یا تازه است که در ادامه نمونه هایی از اینگونه تزیینات را ملاحظه می فرمایید.

تزیین سوپتزیین ظرف سوپتزیینات سوپتزیین جدید سوپتزیین جدید سوپ جو

البته در اغلب موارد در کنار سبزیجات از گوجه، هویج و قارچ نیز استفاده می شود و با به کارگیری این مواد ظرف سوپ جو به بهترین شکل تزیین می شود. تصاویر زیر گویای این قضیه است و می توانند ایده جذابی برای تزیینات شما باشند.

تزیین مجلسی سوپتزیین ساده سوپ جوتزیینات زیبای ظرف سوپتزیین سوپ جوتزیین روی سوپتزیین مجلسی سوپ جو

تزیین سوپ شیر :

سوپ شیر به این دلیل که دارای رنگ سفید است و حالتی ساده دارد، بیشتر نیازمند تزیین می باشد اما نکته جالب این است که با استفاده از کمترین مواد خوراکی می توان تغییرات اساسی در ظاهر ظرف حاوی سوپ شیر ایجاد نمود. می توان مقداری سبزی را خرد نمود و روی سوپ ریخت و یا از هویج و ذرت برای تزیین آن استفاده نمود. نکته قابل توجه در تزیین انواع مختلف سوپ این است که برای راحتی بیشتر می توانید از روش های به کاربرده شده برای تزیین آش استفاده نمایید و از این طریق تزیینات ایده آل و مناسبی داشته باشید. تزیینات زیر در این زمینه بیشتر به شما کمک می کنند.

تزیین ظرف سوپتزیین سوپ شیرتزیین غذای سوپتزیینات جدید سوپتزیین ساده سوپسوپ شیر تزیین شدهتزیین ساده و زیبا سوپعکس سوپ شیرتزیین سوپ جدیدتزیین جدید سوپ

جدیدترین طرح ها و مدل های تزیین سوپ را ملاحظه نمودید، امیدواریم با ایده گرفتن از این تزیینات اجرا شده بتوانید غذای خود را به بهترین شکل تزیین نمایید و از این طریق پذیرایی دلخواه و ایده آل را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با دیگز تزیینات و مشاهده مدل های متنوع و زیبا به بخش تزیین غذا مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید