تزیین آش رشته مجلسی و نذری با تزیینات جدید

0

ایده های جدید و زیبا برای تزیین آش رشته نذری و مجلسی به همراه معرفی جدیدترین تزیینات آش رشته با کشک را در این مطلب معرفی می نماییم و شما را با تزیینات جدید و زیبای ظرف آش رشته برای مهمانی ها و مجالس آشنا می کنیم که از این طریق می توانید زیباترین تزیین آش را داشته باشید. در ادامه با مشاهده این تزیینات زیبا و جذاب همراه ما باشید.

عکس تزیین آش رشته جدید و زیبا :

آش رشته یکی از غذاهای سنتی ایران است که اغلب به صورت نذری و یا برای مهمانی ها و مجالس تهیه می شود. تزیین آش رشته نیز به شکل های مختلف انجام می گیرد و افراد با سلایق مختلف به انجام آن می پردازند. اما آنچه از اهمیت فراوانی برخوردار است زیبایی این غذا بعد از تزیین و کشیدن در ظرف می باشد که برای رسیدن به این هدف در ادامه نمونه هایی از تزیینات زیبا و متنوع آش رشته را معرفی می کنیم که با الگوبرداری از آنها می توانید زیباترین تزیین غذا را داشته باشید.

تزیین آش رشته مجلسی :

پخت آش رشته برای مهمانی ها و مجالس هنر کدبانوهای ایرانی است که از این طریق دست پخت بی نظیر خود را به نمایش می گذارند و بعد از پخت و کشیدن آش رشته در ظرف، با نهایت توجه و دقت سطح آش رشته را به بهترین شکل تزیین می کنند. در ادامه تصاویری از تزیینات آش رشته مجلسی را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند ایده مناسبی برای تزیینات شما باشند.

آش رشته مجلسیتزیین ظرف آش رشته مجلسیآش رشته مجلسی زیباآش رشته نذریتزیین جدید آش رشتهتزیین آش رشتهتزیین آش رشته جدید و زیباتزیین آش

تزیین آش رشته نذری :

یکی از رسم و آیین های زیبا پخت آش رشته نذری است که اغلب در مناسبت های مختلف تهیه می گردد و خانم های هنرمند و کدبانو سعی دارند آن را به بهترین شکل تزیین و سپس بین دیگران تقسیم نمایند. با توجه به اینکه اغلب آش رشته نذری در مقدار زیاد تهیه می گردد و مطمئنا تزیین آن نیازمند صرف زمان است، سعی کنید از طرح های ساده تر برای تزیین استفاده نمایید که نمونه های زیر می توانند پیشنهاد مناسبی برای شما باشند.

تزیین آش نذریDecoration Ash (9)تزیین آش نذریتزیین آش رشتهتزیین آشآش رشته ندری جدید

تزیین آش رشته با کشک و نعناع :

همانطور که در تصاویر ارائه شده در بالا مشاهده نمودید، برای تزیین ظرف آش رشته اغلب از سیر و پیاز خرد و سرخ شده، نعناع داغ و کشک استفاده می شود که در این میان تزیین آش با کشک رایج تر است. برای نتیجه گیری بهتر می توانید مقداری زعفران نیز به کشک اضافه کنید و با استفاده از آن به تزیین آش خود بپردازید. توجه داشته باشید که برای انجام اینگونه تزیینات همچنین می توانید از ایده های استفاده شده در تزیین کشک بادمجان نیز استفاده کنید و از این طریق بهترین و جذاب ترین تزیینات را داشته باشید.

تزیین روی آش رشتهتزیینات آش رشتهتزیین آش با کشکتزیین زیبای آش رشتهآش رشتهآش رشته سادهآش رشته مجلسیتزیین زیبای اَ رشته

با جدیدترین و زیباترین مدل های تزیین آش رشته آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از این مدل های زیبا و متنوع و همچنین ایده گرفتن از هنر و ابتکارات دیگران زیباترین تزیینات را داشته باشید. در بخش تزیین غذای نذری می توانید تزیینات زیبا و متنوع غذاهای دیگر را برای مناسبت های مختلف مشاهده نمایید و از دیگر ایده ها نهایت استفاده را ببرید. موفق باشید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید