برای تزیین تربچه از این ایده ها استفاده کنید

0

با یادگیری تزیین تربچه و همچنین آشنایی با مدل های جدید و زیبای انواع تربچه های تزیین شده به شکل گل و مدل های مختلف می توانید زیباترین تزیین سبزی خوردن و همچنین سفره آرایی را داشته باشید. بر همین اساس در این مطلب سعی نموده ایم که به آموزش کامل تزیینات تربچه بپردازیم و زیباترین مدل های تربچه تزیین شده را معرفی نماییم تا با الگوبرداری از آنها بهترین تزیین را انجام دهید. تا پایان همراه ما باشید.

تزیین تربچه به شکل گل و مدل های متنوع و زیبا :

تزیین تربچه یکی از پرکاربرد ترین تزیینات محسوب می گردد که اغلب به شکل های مختلف انجام می گیرد و از تربچه های تزیین شده نیز به دلخواه می توان در موارد مختلفی استفاده نمود. در ادامه با چگونگی انجام این تزیینات و همچنین نمونه هایی از جدیدترین مدل ها را مشاهده می فرمایید.

آموزش تزیین تربچه :

برای انجام این تزیین ابتدا تربچه ها را به خوبی بشویید. توجه داشته باشید که از تربچه های سالم و حدودا یک اندازه استفاده کنید تا تزیینات زیباتری داشته باشید. بعد از شستن تربچه ها، قسمت دم و سر آنها را جدا نمایید.

تربچهتربچه تزیین شده زیبا

سپس با استفاده از یک چاقوی تیز مطابق تصاویر زیر برش هایی را روی تربچه ایجاد نمایید. فقط توجه داشته باشید که برای نتیجه گیری بهتر برش ها سطحی نباشد، البته عمق زیاد نیز باعث تکه شدن تربچه می شود، پس بهتر است به میزان مناسب برش بزنید. با تمیرن می توانید مهارت برش زدن مناسب را کسب کنید و تزیینات زیبا و جالبی داشته باشید.

تزیین زیبای تربچهتزیین جدید تربچهتزیینات تربچهتزیینات تربچه

بعد از ایجاد برش ها بر روی  تربچه انها را داخل آن سرد قرار داده و مقداری نمک نیز روی آنها بپاشید. بعد از گذشت چند ساعت متوجه خواهید شد که تربچه ها فرم زیبایی پیدا کرده اند و شبیه به گل شده اند. در این مرحله تربچه ها را از آب خارج نموده و سپس آبکشی نموده و مورد استفاده قرار دهید.

تزیین تربچهتربچه تزیین شدهتزیین تربچه زیبا

مدل های تزیین تربچه :

با چگونگی تزیین تربچه به صورت مرحله به مرحله آشنا شدید، با استفاده از این آموزش می توانید تزیینات زیبا و مختلفی را انجام دهید. در این بخش نمونه هایی از تربچه های تزیین شده را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این مدل های زیبا و متنوع می توانند الگوی خوبی برای تزیینات شما باشند.

تربچه به شکل گل رزتزیین ساده تربچهتزیین تربچه جدیدتزیین جدید تربچهتزیین سبزی خوردن با تربچهتزیینات تربچهتربچه تزیین شده

تزیین سبزی خوردن با تربچه :

از تربچه های تزیین شده استفاده های زیادی می توان نموداز جمله تزیین مرغ و ماهی و یا تزیین غذاهای مختلف مثل انواع سالاد اما یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از تربچه تزیین شده، تزیین سبزی خوردن و سبزی آرایی است که می توان آن را به بهترین شکل انجام داد. در ادامه تصاویر زیبا و متنوعی از انواع تزیین سبزی خوردن با تربچه را ملاحظه می فرمایید که این عکس های زیبا ایده جالبی برای تزیینات شما محسوب می گردند.

تزیین جدید تربچهتزیین زیبای تربچهتربچه تزیین شده برای سبزی خوردنتزیین تربچهتزیین پیازچه و تربچهتزیین تربچه جدیدعکس تربچه تزیین شده

امیدواریم از مشاهده آموزش و همچنین مدل های متنوع و زیبای تزیین تربچه لذت برده باشد و از تصاویر و نکات ذکر شده د راین مطلب نهایت استفاده را ببرید. در بخش میوه آرایی می توانید مدل های مختلف و زیبای انواع تزیینات را مشاهده نموده و از آموزش های مربوطه استفاده نمایید.

اشتراک گذاری

یک نظر دهید