تزیین ژله با جدیدترین ایده ها و متفاوت ترین تزیینات

2

ایده های جدید و زیبا برای تزیین ژله به شکل های مختلف و تزیین انواع دسر با ژله را در این مطلب گردآوری نموده ایم که با الگوبرداری از این مدل ها و تصاویر زیبا می توانید بهترین تزیین دسر و ژله را برای مهمانی ها داشته باشید. تزییناتی که در ادامه ارائه می دهیم به راحتی انجام می گیرند و می توانند ایده جالبی برای ژله شما باشند. در ادامه با مشاهده این مدل های زیبا و متنوع همراه ما باشید.

تزیین ژله جدید و زیبا با ایده های جذاب و شیک :

تزیین ژله یکی از کارهای هنرمندانه است که اغلب توسط خانم های کدبانو و با سلیقه به شکل های مختلف انجام می گیرد و برای مجالس و مهمانی ها تهیه می گردد. اما همانطور که می دانید برای داشتن بهترین و زیباترین تزیینات مشاهده طرح های اجرا شده و تزیینات دیگر هنرمندان باعث می شود ضمن آشنایی با جدیدترین مدل ها و طرح ها بهترین تزیینات را ارائه دهیم. در ادامه نمونه هایی از زیباترین تزیینات ژله مناسب با مهمانی ها را ملاحظه می فرمایید.

تزیین جدید ژلهژله تزریقی جدیدژله قالبی دو رنگژله خرده شیشه جدید

نمونه های زیر تزیین انواع ژله رولی زیبا و مجلسی را نشان می دهد که هر یک زیبایی خاص خود را دارند و می توانید بعد از تهیه ژله رولی آن را به یکی از اشکال زیر تزیین نمایید.

تزیین جدید ژلهژله رولیژله رولی

ژله آکواریوم یکی از ژله های زیبا و خوشمزه است که اغلب برای جشن تولد کودکان و مهمانی های مربوط به بچه ها تهیه می گردد و در اغلب به بهترین شکل تزیین می وشد. این نوع ژله را اغلب با پاستیل ها و شکلات های مختلف که در ژله به کار برده اید تزیین کنید.

تزیین جدید ژله آکواریومی

ژله بستنی نیز یکی از ژله های خوشمزه و خوش طعم با ظاهری زیباست که اغلب به صورت قالبی تهیه می گردند و به راحتی نیز تزیین می شوند.

تزیینات ژلهتزیین زیبای ژله قالبیژله بستنی قالبیتزیین ساده ژله قالبی

تزیین ژله با میوه :

انواع مختلف میوه یکی از پرکاربردترین و در دسترس ترین موارد برای تزیینات ژله محسوب می گردند و با به کارگیری آنها می توان زیباترین تزیینات ژله را داشت. برای این کار علاوه بر تزیین روی ژله با میوه های مختلف، می توانید برش های میوه را داخل ژله قرار دهید و بعد ظرف حاوی ژله را داخل یخچال قرار دهید تا ژله ببند. تصاویر زیر نمونه هایی از انواع تزیین ژله با میوه را نشان می دهد که هر یک می توانند ایده جالبی برای تزیینات شما باشند.

تزیین ژله زیبا و شیکتزیینات ژلهتزیین مجلسی ژلهژله تزریقی جدیدژله در جامتزیین ژله با میوه

تزیین ژله در جام :

در صورتی که تمایل دارید دسر یا ژله را برای مهمانی های خودمانی آماده نمایید، پیشنهاد می کنیم از انواع مختلف جام و لیوان استفاده کنید و ژله ها را درون آنها آماده سازید. بدین صورت به راحتی نیز می توانید این نوع ژله را تزیین کنید و به بهترین شکل از مهمان ها پذیرایی نمایید. در ادامه تصاویری زیبا از انواع ژله در جام و تزیین های مختلف آن را ملاحظه می فرمایید که هر یک ایده جالب و قابل توجهی برای تزیینات شما محسوب می گردند.

تزیین ژله جدیدژله در جامتزیین ساده ژلهژله بستنی با تزیین میوهتزیین زیبای ژلهتزیین جدید ژله با میوهژله زیبا با توت فرنگی

نمونه های مختلف تزیین ژله را ملاحظه نمودید، امیدواریم با ایده گرفتن از این تزیینات زیبا، ژله های را که تهیه نموده اید به بهترین شکل تزیین نمایید. همچنین پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش تزیین دسر از دیگر ایده ها و مدل های جدید و متنوع انواع تزیینات دیدن فرمایید.

اشتراک گذاری

2 دیدگاه

 1. ناشناس در

  من
  اولین بار
  وارد اینترنت شدم
  وهنرهای شمارو مشاهده کردم
  خیلی خوشحال شدم..
  وخیلی خیلی ممنون هستم
  بابت زحماتی ک کشیدین
  ودر اختیار شهوندان قرار دادین
  بسیار بسیار عالی
  ??????

یک نظر دهید